Povredio se Olmo: Poznato koliko će pauzirati

Fudbaleri Barselone pobedili su Đironu rezultatom 4:1 u okviru petog kola španske La Lige, ali meč je obeležila i povreda Danija Olma.

Sjajni fudbaler je zabrinuo sve navijače Barselone, kao i saigrače i čelnike pošto se povredio i u 61. minutu gde je morao da napusti igru.  On je ostigao gol za 3:0 u 47. minutu, a to je bio njegov treći pogodak na poslednje tri utakmice. Mediji u Španiji javljaju da sjajni fudbaler nije teže povređen, i da ga čeka pauza od 7 do 10 dana.

Terzić o istorijskoj godini SD Crvena zvezda: Simbol srpstva koji su nam ostavili u amanet slavni prethodnici

Sportsko društvo Crvena zvezda ove godine pravi istorijske rezultate. U Evropi će ih predstavljati ili su ih predstavljali fudbaleri,...