KATASTROFA PARTIZANA: Crno-beli izgubili od OFK Beograda

Fudbaleri Partizana izgubili su 3:2 na gostovanju OFK Beogradu u meču osmog kola Superlige.

Partizan je prvi stigao do prednosti u 15. minutu igre kada se Filipović ubacio defanzivac i iskoristio asistenciju Zubairua.  Nakon tri minuta OFK Beograd je došao do izjednačenja,  Ovusu je lepim udarcem iskosa sa desne strane matirao Jovanovića.  Kada je izgledalo da će se tim rezultatom otići na poluvreme, Bibars Natho je dodao savršen pas do Zubairua koji u 40. minutu postiže prvi gol u dresu Partizana.

OFK je do preokreta stigao u finišu meča. Prvo je Paločević u 86. minutu iz penala izjednačio, a u šestom minutu nadoknade Stojiljković postigao pobedonosni pogodak.

Terzić o istorijskoj godini SD Crvena zvezda: Simbol srpstva koji su nam ostavili u amanet slavni prethodnici

Sportsko društvo Crvena zvezda ove godine pravi istorijske rezultate. U Evropi će ih predstavljati ili su ih predstavljali fudbaleri,...