DEBI IZ SNOVA: Saldanja dvosturki strelac u pobedi Ferencvaroša (VIDEO)

Doskorašnji fudbalder Partizana Mateus Saldanja debitovao je za svoj novi klub Ferencvaroš.

Ferencvaroš je u utakmici mađarskog kupa slavio protiv drugoligaša Budafoka sa 3:0, a sjajni napadač je ušao u igru u 60. minutu utakmice. Nekoliko sekundi kasnije brazilski napadač se več upisao u strelce i tako postigao svoj prvi pogodak za svoj tim a i za vođstvo na utakmici.

Saldanja je postigao još jedan pogodak, u 71. minutu kada je postavio i konačan rezultat, 3:0, kada je iz teške situacije uspeo da matira golmana Budafoka.

Terzić o istorijskoj godini SD Crvena zvezda: Simbol srpstva koji su nam ostavili u amanet slavni prethodnici

Sportsko društvo Crvena zvezda ove godine pravi istorijske rezultate. U Evropi će ih predstavljati ili su ih predstavljali fudbaleri,...