LŠ: Sparta silna, u Bolonji mreže mirovale (VIDEO)

U prva dva meča utakmica Lige šampiona koji su na programu u sredu, Sparta je kao domaćin ubedljivo savladala Salcburg 3:0, dok su u Bolonji domaći tim i Šahtjor odigrali bez golova.

Sparta je sjajno odigrala red svojim navijačima protiv tima iz Austrije. Poveli su već u 2.minutu preko Kairinena.

Do kraja poluvremena su uspeli da postignu još jedan gol, a strelac je bio Olatunji.

Već početkom drugog dela, Sparta je postigla i treći gol, a strelac je bio Laci posle greške od odbrane gostiju.

U drugom meču Bolonja i Šahtjor su odigrali 0:0.

Ukrajinci su imali penal već u 4. minutu, ali golman domaćih Skorupski je sjajno odbranio. Do kraja meča Bolonja je bila bolji tim, imali su nekoliko dobrih prilika, ali nisu uspeli da dođu do pobede u prvom meču u istoriji u Ligi šampiona.

Partizan savladao Vojvodinu posle 8 godina!

Najveći derbi srpskog rukometa između Vojvodine i Partizana, pripao je ekipi Partizana koja je u Novom Sadu slavila sa...