LŠ: Inter zatvorio kapiju Sitiju, PSŽ u nadoknadi do pobede, Seltik i Borusija ubedljivi (VIDEO)

Odigrana su četiri meča večernjeg programa Lige šampiona koji su planirani za sredu.

U velikom derbiju Mančester siti i Inter su odigrali 0:0. Bio je to zanimljiv meč iako nije bilo pogodaka. Siti je naapdao i imao posed, ali je Inter iz kontre napravio dosta problema domaćinu. Na kraju , Gundogan je u poslednjim sekundama imao veliku priliku da donese pobedu Sitiju, ali je glavom šutirao preko gola.

Inter naredni meč igra na svom terenu protiv Crvene zvezde.

PSŽ se na “Parku prinčeva” dugo mučio protiv Đirone, ali je uspeo da postigne gol u 90. minutu, a strelac je bio Mendes.

U Brižu, Borusija Dortmund je slavila 0:3. Sva tri gola su pala u poslednjih 15 minuta meča.

Seltik je na svom stadionu deklasirao Slovan iz Bratislave 5:1 i tako u dobrom ritmu započeo takmičenje.

PRED DUEL SA ZVEZDOM: Dubai dovodi evroligaško pojačanje!

Dubai pred početak ABA lige pravi sve ozbiljniji tim koji će konkurisati za vrh. Posle Davisa Bertansa koji je došao...