Ubedljiva pobeda Čelsija, Džekson apsolutni heroj (VIDEO)

Ako se po jutru dan poznaje, navijači Čelsija će možda konačno dočekati bolju sezonu.

Plavci su u sklopu Premijer lige danas slavili sa 3-0 na gostovanju Vest Hemu.

Junak trijumfa bio je Nikolas Džekson, koji je bio dvostruki strelac i asistent. Pritom je pogađao u 4. i 18. minutu, pa je gostima doneo veliku prednost već u startu.

Kod prvog gola je odbrana domaćih bila veoma ležerna, pa se Džekson prošetao do šesnaesterca, a potom postigao gol kroz noge golmanu.

Za drugi gol velike zasluge idu na račun Moize Kaiseda, koji je odličnim dubinskim pasom proigrao Džeksona za njegov drugi gol.

Džekson je na samom početku drugog poluvremena svom učinku pridodao i asistenciju, kada je u polukontri proigrao Palmera, a ovaj postavio konačnih 3-0.

Čelsi je na pet utakmica sakupio deset bodova, što je svakako bolje nego prethodne dve sezone, dok Čekićarima ide za sada veoma loše i imaju samo 4 boda.

Ulaz na derbi biće slobodan, obezbeđen i prenos na dve televizije!

Od 18 časova na Banjici sastaće se Partizan i Crvena zvezda, u prvom ovosezonskom rukometnom Večitom derbiju. Pred ovaj...