Zvezdin protivnik u Ligi šampiona ekspresno do pobede (VIDEO)

Fudbaleri Monaka, protivnika Crvene zvezde u ovogodišnjoj Ligi šampiona, savladali su na svom stadionu “Luj Drugi” Le Avr sa 3-1, u utakmici 5. kola francuske Lige 1.

Tim iz Kneževine je poveo već u 9. minutu golom Džordana Tezea. Međutim, nije uspeo da sačuva prednost do kraja poluvremena, pošto je Daler Kuziajev izjednačio u 30. minutu.

Međutim, blickrigom u drugom delu Monako je stigao do pobede. U 66. minutu je prednost vratio Elise Ben Segir, koji je ušao u igru na poluvremenu, da bi tačku stavio samo četiri minuta kasnije Folarin Balogun.

Monaku ide odlično u prvenstvu pošto zauzima drugu poziciju sa 13 bodova, koliko ima i prvoplasirani Pari Sen Žermen.

Monako će u Ligi šampiona dočekati Crvenu zvezdu 22. oktobra.

SERIJA A: Fiorentina dobila mini-derbi, slavila i Bolonja (VIDEO)

Danas su završene dve utakmice 5. kola italijanske Serije A, a pobede su slavili Fiorentina i Bolonja. Domaćin je...