Sferopulos nakon poraza: Evo šta je rekao trener Zvezde

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su kao gosti na startu ABA lige od Dubaija rezultatom 86:84.

Nakon poraza svoje utiske izneo je trener Crvene zvezde Janis Sferopulos.

.Čestitam Dubaiju na pobedi, nismo počeli utakmicu dobro, dozvolili smo lake poene i veliku razliku u prvoj četvrtini. To smo ispravili u drugoj četvrtini. Popravili smo odbranu, vratili momentum. Poslednjih par minuta imali smo lakih poena. Postigli smo mnogo poena. Imali smo šansu na kraju, ali nismo pogodili, ali za morali smo bolje da igramo. Moramo da igramo bolju odbranu pogotovo protiv timova kao Dubai, kako bismo imali šanse da dobijamo ovakve mečeve – počeo je Janis.

Potom je upitan o tome što je Dubai novajlija, a njegov odgovor je bio veoma kratak ali jasan.

– Dobro je što Dubai učestvuje u ABA ligi, želim im svu sreću. Organizacija je bila odlična – zaključio je Sferopulos.

NEREŠENO: Siti i Arsenal podelili bodove (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Arsenala, u okviru petog kola Premijer lige. Siti...