Real postigao gol u prvom minutu, pa umalo nije prokockao veliku prednost u završnici (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida savladali su na Santijago Bernabeu Alaves sa 3-2, u utakmici 7. kola španske La lige.

Kraljevski klub je poveo sa 3-0, ali umalo nije prokockao ovu veliku prednost protiv autsajdera pred svojim navijačima.

Na poluvremenu je domaćin vodio sa 2-0 nakon golova Lukasa već u prvom minutu, nakon prodora Vinisijusa, i Mbapea u četrdesetom.

Lukas je u trećem minutu drugog poluvremena svom učinku pridodao i asistenciju, kada je Rodrigo povisio na 3-0.

Ipak, u roku od samo dva minuta u završnici Real je primio dva gola, pošto su u 85. i 86. minutu mrežu tresli Karlos Benavidez i iskusni Kike Garsija.

Ipak, većih neprijatnosti i prosipanje bodova šampion Evrope nije dozvolio.

Alaves ima do sada sasvim solidan učinak sa 10 bodova iz sedam utakmica, dok je Real sakupio 17 i zaostaje bod za liderom Barselonom, koja ima i utakmicu manje.

Mladi srpski fudbaler debitovao u Seriji A! (VIDEO)

Fudbaleri Atalante poraženi su u 5. kolu Serije A na svom terenu od Koma sa 3-2. Ipak, ovu utakmicu...