LIGA EVROPE: Fener i Rendžers do prva tri boda (VIDEO)

Liga Evrope nastavljena je danas duelima prvog kola.

Od 18:45 igrala su se dva meča.

Rendžers je bio siguran u Malmeu sa 2:0.

Policajci iz Glazgova poveli su na isteku prvog minuta pogotkom Bajramija. Iskoristili loše vraćanje lopte unazad Šveđana. I to je bio jedini pogodak u prvih 45. minuta.

Rendžers je u 76. minutu preko Mek Koslanda duplirao prednost.

Fenerbahče je na svom terenu savladao belgijski Union Sen Žiloa sa 2:1.

Fener je poveo u 26. minutu. A strelac je bio Čaglar Sojunču. Iskoristio smušenost odbrane nakon ubacivanja sa leve strane.

Tako se otišlo na poluvreme.

Belgijanci su u nastavku meča ostali sa igračem manje. Direktan crveni karton, dobio je Kevin Makalister 15 minuta pre kraja. Fener to koristi i povećava na 2:0.

Buržes je postigao autogol. Osai Samjuel je isključen u redovima Fenera. USG je mogao da smanji, ali je Franjo Ivanović u nadoknadi promašio penal. I nakon toga su dali gol preko Sajksa koji je priznat za konačan rezultat.

Od 21 čas, igraju se poslednjih 7 duela runde. Liga Evrope će se nastaviti u četvrtak 3. oktobra sa drugim kolom.

FSS ODREDIO: Zvezda brani titulu, poznat datum žreba za 1/16 finala Kupa

FSS je odlučio kada će se utvrditi parovi prve eliminacione runde u Kupu Srbije. Gde će učestvovati 32. kluba podeljena...