Siti ostao bez pobede, Gvardiol uzalud ponovo pokazao napadačke sposobnosti (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija nisu uspeli da ponesu sva tri boda sa Sent Džejms Parka, pošto su remizirali sa Njukaslom (1-1).

Vodili su Građani na poluvremenu, nakon gola Joška Gvardiola u 35. minutu. Hrvatski defanzivac je ovom prilikom još jednom pokazao napadačke sposobnosti i da ume da postiže golove, pošto je posle odlične varke sebi obezbedio dovoljno prostora i bio precizan.

Nakon što je golman Ederson skrivio penal, Entoni Gordon je u 58. minutu poravnao rezultat sa penala.

Siti za sada ostaje na prvom mestu sa 14 bodova, ali Liverpul i Aston Vila zoastaju po dva boda i imaće priliku da ih već danas prestignu. Njukasl je peti sa 11 bodova.

Privremeni trener Partizana najavio šansu za letošnje pojačanje i velike promene u timu

Partizan sutra od 17 časova gostuje Mladosti u Lučanima u 10. kolu Superlige. Ovaj duel dolazi u veoma nezgodnom...