Efikasni Inter strepeo za pobedu pred duel sa Zvezdom (VIDEO)

Fudbaleri milanskog Intera savladali su u gostima Udineze sa 3-2, u 6. kolu Serije A.

Nerazuri su bili raspucani pred duel sa Crvenom zvezdom u Ligi šampiona, koji je na programu za tri dana, ali su na kraju malo i strepeli za pobedu.

Na poluvremenu su gosti vodili nakon gola Lautara Martineza u dubokoj nadoknadi za 2-1. Prethodno je Fratezi doneo prednost već u prvom minutu, da bi izjednačio Kabasele u 35.

Kako je završio prvo, Lautaro Martinez je započeo drugo poluvreme i povisio na 3-1 već u drugom minutu.

Lorenco Luka je u 83. minutu smanjio na 2-1, ali domaćin, kome ove sezone ide veoma dobro nakon što su se prošle spasili ispadanja, nije uspeo da stigne do boda.

Tim Simonea Inzagija do sada je sakupio 11 bodova iz šest kola i zauzima treće mesto.