BARSELONA U PAMPLONI: Osasuna raspucana, pokerom ispratila Katalonce! (VIDEO)

FK Osasuna odigrao je duel 8. kola La Lige protiv lidera Barselone.

Domaćin je Kataloncima naneo prvi poraz u sezoni. Ubedljivo su slavili sa 4:2 .

Domaći tim, vodio je 2:0 posle pola sata igre. Do vođstva ih je u 18. minutu doveo Ante Budimir. Prednost je ddeset minuta kasnije udvostručio Brajan Saragosa.

Pau Viktor je u 53. minutu meča smanjio na 2:1. Osasuna je dva gola prednosti vratila novim pogotkom Budimira, iz penala u 72. minutu. Bretonjes je postigao gol za 4:1 pet minuta pre kraja. Jamal je posle smanjio na 4:2 u 90. minutu duela, ali nije bilo vremena da gosti učine više. Iako su imali 7 minuta za nadoknadu.

Osasuna narednog vikenda gostuje Hetafeu. Barselona igra sa Jang Bojsom pre nego što ode u goste Alavesu.

PARTIZAN PONOVO UBEDLJIV: Vranje nemoćno protiv crno-belih

Rukometni klub Partizan nastavio je sa pobedama na startu nove sezone u šampionatu. Oni su kao gosti savladali Vranje 1957...