DOMINACIJA SALDANJE: Napadač postigao het-trik u pobedi Ferencvaroša

U finišu prelaznog roka Ferencvaroš je od Partiazna kupio Brazilca Mateuša Saldanju za 4.000.000 evra i tako napravio potez decenije.

Sjajni napadač igra sjajno u novom timu, a sinoć je u pobedi svog tima postigao het-trik. Nekadašnji napadač Partizana je ponovo počeo sa klupe, ali je pitanje koliko dugo će Barnabaš Varga imati prednost u odnosu na Brazilca. Saldanja je ušaou 63. minutu kada je na semaforu bilo 0:0, a samo dva minuta kasnije Ferencvaroš je poveo, a Saldanja bio strelac vodećeg gola.  Nastavio je Brazilac u istom ritmu do kraja meča, prvo je u 77. iskoristio grešku rivala i pogodio za 2:0, a u 82. je het-trik upotpuniomajstorijom, gol petom!

To je bio šesti gol za Mateusa Saldanju na četiri utakmice u dresu Ferencvaroša.

Dimarko ili Ernandez: Ko se seli u Minhen i oblači dres Bajerna?!

Bajern iz Minhena po svaku cenu želi novog levog beka. Čelnici "bavaraca" imaju samo jednu dilemu - Dimarko iz Intera...