VRHUNSKA PARTIJA: Mesi majstorijom doneo trofej Interu

Najboji fudbaler svih vremena Lionel Mesi doneo je pobedu svom Interu iz Majamija.

Inter Majami je pobedio Kolumbus u gostima rezultatom 3:2, a Mesi je dao dva gola u samom finišu prvog poluvremena. Legendarni fudbaler bio je strelac u 45. minutu, potom i u petom minutu nadoknade prvog poluvremena. Kod prvog gola primio je “dugu loptu” primirio je izdržao duel sa rivalom i potom sa mnogo kontrole je poslao u mrežu. Drugi gol bio je nova majstorija, majstorija iz slobodnog udarca. Treći gol Intera, delo je Luisa Suareza.

Sada sleduje i plej-of i borba za titulu šampiona, od druge polovine oktobra do finala koje je na programu 7. decembra.

Baskonija – Partizan: Na ovom kanalu možete pratiti meč prvog kola Evrolige

U okviru prvog kola Evrolige, košarkaši Partizana večeras gostuju ekipi Baskonije. Tim Željka Obradovića u ovaj meč ulazi sa pobedama...