LIGA EVROPE: Tadić za remi, Roma se okliznula u Švedskoj, Junajted iščupao bod! (VIDEO)

Liga Evrope je danas odigrana što se tiče duela drugog kola.

Od 21 čas bilo je devet mečeva.

Mančester Junajted je odigrao 3:3 na gostovanju Portu. U vrlo interesantnom duelu punom preokreta.

Junajted je rano poveo na gostovanju. U 7. minutu, Markus Rašford je postigao vodeći gol. Nakon solo prodora sa leve strane. Što su kasnije duplirali a engleski fudbaler sada upisao i asistenciju Hojlundu. Ponovo u bliži ugao Dioga Košte.

Međutim, Porto je do odlaska na odmor stigao taj zaostatak. Prvo Pepe u 27. pa onda i Omorodion sedam minuta kasnije. Što je ostalo na poluvremenu.

Porto obeležava na početku drugog dela potpuni preokret. Pepe je sada posle gola, uposlio Omorodiona za njegov drugi na meču i 3:2 u 50. mintuu duela. Do krjaja susreta je Bruno Fernnadeš isključen. Da bi sa desetoricom, tim Erika Ten Haga izborio remi.

Pogotkom dosta osporavanog Harija Megvajera. I tako upisao drugi bod.

Tvente je skupio novi bod, odigravši 1:1 protiv Fenerbahčea.

Holanđani su protiv Fenera vodili od 29. minuta pogotkom Vlapa. Što je ostao jedini pogodak u poluvremenu.

U drugom poluvremenu, doskorašnji kapiten Srbije Dušan Tadić je izjednačio rezultat u 71. minutu. Protiv bivšeg kluba.

I tako postavio konačan rezultat meča.

Roma je izgubila 1:0 od švedskog Elfsborga na gostovanju. Pošto su u prvom kolu igrali nerešeno sa Atletik Bilbaom.

Rimljani su se mučili u Švedskoj, a to im je otežao Baidu u 44. minutu vodećim golom za domaćine. Pa zato u drugi deo susreta ulaze sa golom zaostatka.

Tim Ivana Jurića nije uspeo da stigne bar do boda, pa je upisao prvi poraz.

OBRADOVIĆ I PORAZ OD BASKONJE: Mnogo poena u drugom poluvremenu smo primili

Željko Obradović, trener košarkaša Partizana osvrnuo se na neuspeh u prvom kolu nove sezone Evrolige. Crno-beli su na gostovanju...