SUPERLIGA: Tedić konačno pogodio nakon povratka, Mladost nastavila sa dobrim rezultatima (VIDEO)

Završene su još dve utakmice 11. kola Superlige Srbije, a pobedi se radovala samo lučanska Mladost.

Tim koji predvodi Nenad Lalatović savladao je Železničar u gostima sa 2-1.

Aleksandar Pejović je prednost doneo sa penala već u trećem minutu, ali je nije zadržao do kraja poluvremena, pošto je Lazar Romanić izjednačio u 39. minutu.

Pobedu je ipak golom doneo iskusni Aleksandar Varjačić u 58. minutu.

Mladost je treća na tabeli sa 22 boda, jednim manje od OFK Beograda koji je mesto iznad, dok je Železničar deseti sa 13 bodova.

U Leskovcu su remizirali kragujevački Radnički i Čukarički, pošto je duel završen rezultatom 1-1.

Luka Stankovski je Kragujevčanima doneo prednost već u sedmom minutu, a izjednačio je Slobodan Tedić u 84. minutu. Ovo je prvi gol Tedića od povratka u Čukarički tokom prošle sezone iz Mančester Sitija.

PARTIZAN – TEKSTILAC: Poznate startne postave na povratničkom debiju Miloševića

Fudbaleri Partizana i Tekstilca sastaju se u Humskoj u utakmici 11. kola Superlige. Utakmica uskoro počinje, a poznate su...