Vlahovićev produžio niz golova, ali nedovoljno za pobedu (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa i Kaljarija remizirali su u Torinu, pošto je utakmica 7. kola Serije A završena rezultatom 1-1.

Srpski napadač Dušan Vlahović nastavio je niz golova i postigao peti gol na poslednje tri utakmice, pošto je bio precizan sa penala u 15. minutu. Tome je prethodilo igranje rukom u šesnaestercu gostiju.

Ipak, domaćin je na kraju prosuo bodove na sličan način, pošto je Razvan Marin izjednačio sa penala, koji je dosuđen zbog faula u šesnaestercu Juvea.

Crno-beli su na kraju duel završili sa igračem manje, šćpošto je Fransisko Konseisao zaradio dva žuta kartona za manje do 15 minuta.

Jan-Karlo Simić postigao debitantski gol u velikom derbiju (VIDEO)

Fudbaleri Anderlehta slavili su na svom terenu protiv Standarda iz Liježa sa 3-0, u velikom derbiju koji je odigran...