Čelsi i Junajted remizirali, Milenković asistent! (VIDEO)

Mančester Junajted i Čelsi poslednjih sezona ne liče na ono što su nekada predstavljali. Danas su osvojili samo po bod u 7. kolu Premijer lige.

Čelsiju je nakon dve sezone iz košmara konačno malo krenulo i nalazi se na 4. mestu tabele, ali je danas osvojio samo bod na Stamford Bridžu.

Plavci su remizirali sa Notingem Forestom, pošto je utamica završena rezultatom 1-1.

Gosti su poveli u 49. minutu, kada je Kris Vud pogodio nakon asistencije srpskog reprezentativca Nikole Milenkovića. Srbin je usled izvedenog slobodnog udarca glavom spustio loptu strelcu gola.

Osam minuta kasnije rezultat je poravnao Noni Madueke preciznim šutem, kada je pogodio malu mrežu.

Junajted je veoma loše započeo ovu sezonu, a sada je bez golova remizirao na gostovanju Aston Vili, u utakmici od koje se daleko više očekivalo, ali je prošla bez uzbuđenja.

Junajted ima samo osam bodova i nalazi se na 14. poziciji, dok je učesnik Lige šampiona Aston Vila na petom mestu sa 14 bodova.

Jan-Karlo Simić postigao debitantski gol u velikom derbiju (VIDEO)

Fudbaleri Anderlehta slavili su na svom terenu protiv Standarda iz Liježa sa 3-0, u velikom derbiju koji je odigran...