POBEDA ZVEZDE: Crveno-beli bolji od IMT-a

U okviru 11. kola Superlige Srbije fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Loznici ekipu IMT-a iz Novog Beograda rezultatom 3:1.

Zvezda je povela u 35. minutu igre preko Milsona, koji je imao dobar solo-prodor po levoj strani. Crveno-beli su bili apsolutno bolji rival u prvom delu, a nekoliko velikih šansi nisu iskoristili, pa se na poluvreme otišli rezultatom 1:0.

Posle pokušaja Batisa, na drugoj strani Milson je promašio izglednu priliku, nakon toga pokušao je i Duarte, da bi veliki šok usledio u 56. minutu posle fantastičnog gola Joana Kura. Joan Kur je postigao fantastičan gol u 56. minut, nakon greške Milana Rodića. Međutim, Rodić je ubrzo, već u 64. minutu od tragičara postao heroj pošto je nakon kornera Kange glavom savladao sjajnog Vukliša. Tačku na meč stavio je Silas u 93. minutu igre.

Nakon 11. kola Crvena zvezda ima 28 bodova i nalazi se na prvom mestu, dok je IMT ostao na 15. mestu sa osam bodova.

Milojević: Opet primamo gol koji je neshvatljiv

U okviru 11. kola Superlige Srbije fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Loznici ekipu IMT-a iz Novog Beograda rezultatom...