NEKADAŠNJI GS ŠAMPION: I Čilić stiže u Beograd!

Hrvatski teniser Marin Čilić, još jedan je u nizu igrača koji će nastupiti na predstojećem ATP turniru u Beogradu.

Ovu informaciju, potvrdili su organizatori takmičenja. On je nedavno osvojio titulu na takmičenju u Hangdžou kao najniže rangirani igrač ikad da je podigao ATP pehar. Tada je bio na 777. mestu ATP liste.

Čilić je sada skočio za više od 560 mesta i nalazi se na 211. poziciji na svetu. Najbolji plasman karijere, imao je početkom 2018. godine, kao treći igrač sveta. Osvojio je 21 titulu do sada.

Na ATP 250 turniru u Beogradu, igraće još i Aleks De Minor,Tomi Pol,Frensis Tijafo, Lorenco Museti i Sten Vavrinka. Ali i Brendan Nakašima, Tomas Martin Ečeveri, Flavio Koboli, Fransisko Serundolo i Jiri Lehečka.Takmičenje će se odvijati od 2. do 9. novembra u Beogradskoj Areni.

PARTIZAN ODLIČNO KRENUO: U srpski rukomet stiže najveće ime za poslednjih 10 godina!?

Rukometni klub Partizan i dalje je neporažen u prvenstvu Srbije nakon četiri kola. Crno-beli su savladali Dinamo Pančevo na gostovanju....