LN: Belgija se izvukla u Rimu, Glazer opet primio 4 gola (VIDEO)

U mečevima 3. kola Grupe 2 u Ligi nacija Italija i Belgija su podelili bodove, dok je Francuska ubedljivo slavila protiv Izraela.

U Rimu Italija je vodila 2:0 posle 25 minuta igre i činilo se da će slaviti kao i protiv Francuske u gostima. Golove su postigli Kambijaso posle 55 sekundi, kao i Retegi posle sjajne kontre.

Ipak, u 38. minutu Pelegrini dobija crveni karton i meč se okreće na drugu stranu.

Smanjila je Belgija u 42. minut preko De Kujpera, a onda u drugom delu i izjednačila preko Trosara u 61. minutu.

Italija sad ima 7 bodova, dok Belgija ima 4.

U drugom meču Francuska je ubedljivo slavila 1:4 poriv Izraela.

Poveli su preko Kamavinge, posle nestvarne greške golmana Crvene zvezde Omrija Glazera.

Izraelci su ubrzo iujednačili preko Gandelmana u 25. minutu, ali samo tri minuta kasnije Nkunku ponovo donosi prednost Francuzima.

U drugom poluvremenu Genduzi u 87. minutu i Barkola u 89. postavljaju konačan rezultat.

Francuska ima 6 bodova, dok Izrael je bez bodova.

EL: PAO ubedljivo startovao na svom parketu, Asvel pobedio Virtus u drami!

U poslednja dva meča programa u četvrtak u Evroligi slavili su domaći. Panatinaikos je posle pobede nad Albom, savladao i...