LN: Španija odigrala za Srbiju, Ronaldo strelac u pobedi Portugala (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Švajcarksu u Leskovcu sa 2-0, u 3. kolu Lige nacija.

Sada zaostaje bod za Dancima na trećoj poziciji, pošto je Španija odigrala za Srbiju.

LN: Hrvatska slavila posle “ludnice” u završnici! (VIDEO)

Šampion Evrope savladao je Dansku u Mursiji minimalnim rezultatom 1-0.

Odlučujući gol postigao je Martin Zubimendi, igrač Real Sosijedada, u 79. minutu.

Španci su sada prvi u grupi 4 sa 7 bodova, Danci imaju 6, Srbija jedan manje, dok su Švajcarci poslednji bez bodova.

Slavio je večeras i Portugal na gostovanju Poljacima sa 3-1.

Na poluvremenu je bilo 0-2, nakon golova Bernarda Silve u 26. i Kristijana Ronalda u 37. minutu.

Zaostatak je prepolovio Pjotr Zjelinski u 78. minutu, a konačan rezultat postavio je Jan Bednarek autogolom u 88. minutu.

Portugal je u grupi 1 prvi sa 9 bodova, ispred Hrvatske sa 6, Poljske sa 3 i Škotske koja nema bodove, nakon što joj je danas u Hrvatskoj zamalo izmakao u neverovatnoj završnici.

Srbija konačno savladala Švajcarsku! Rajković podsetio kako brani penale, a Maksimović ispisao istoriju! (VIDEO)

Fudbaleri Srbije savladali su Švajcarsku u 3. kolu Lige nacija sa 2-0, u utakmici odigranoj u Leskovcu. U prvih pola...