PL: Pobeda Junajteda nakon preokreta, Aston Vila slavila u meču koji su obeležili crveni kartoni (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su na Old Trafordu Brentford nakon preokreta sa 2-1, u 8. kolu Premijer lige.

OBNOVLJENI PREGOVORI: Junajted uskoro dobija novog trenera?!

Tim Erika ten Haga gubio je na poluvremenu posle gola Ejtana Pinoka u dubokoj nadoknadi prvog poluvremena.

Međutim, tek što su se igrači vratili na teren, Alehandro Garnaćo je izjednačio u 47. minutu. Odlučujući gol postigao je Rasmus Hojund u 62. minutu.

Slavio je i učesnik Lige šampiona Aston Vila sa 3-1 u gostima protiv Fulama, takođe nakon preokreta.

Domaćin je poveo već u petom minutu golom iskusnog Raula Himeneza, ali je Morgan Rodžers poravnao rezultat samo četiri minuta kasnije.

Totenhem ubedljiv u londonskom derbiju (VIDEO)

Andreas Pereira je propustio priliku da vrati prednost sa penala u 27. minutu, što se njegovom timu obilo o glavu u drugom poluvremenu.

Oli Votkins je u 59. minutu doneo potpuni preokret, a pet minuta kansije Andersenu je pokazan direktan crveni karton nakon grubog starta.

U 69. minutu Isa Diop je pogodio sopstvenu mrežu, u želji da izbije loptu, pa je na taj način postavio konačan rezultat.

Na samom kraju utakmice crveni karton je pokazan i igraču Aston Vile Džejdenu Filogenu, pošto je zaradio drugi žuti.

Ostali rezultati:

Ipsvič – Everton 0:2

Njukasl – Brajton 0:1

Sautempton – Lester 2:3

SUPERLIGA: Šok za OFK Beograd, Romanić pogodio u pobedi Železničara (VIDEO)

Završene su još dve utakmice 12. kola fudbalske Superlige Srbije. Pobedi se radovao jedino pančevački Železničar, koji je u Bačkoj...