Siti pobedio nakon preokreta u dubokoj nadoknadi! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Vulverhempton u gostima sa 2-1, u 8. kolu Premijer lige.

Tim Pepa Gvardiole načinio je preokret, pošto je već od 7. minuta morao da juri zaostatak nakon gola Jorgena Larsena.

Izjednačio je Joško Gvardiol u 33. minutu, pokazavši još jednom da mu golgeterske sposobnosti nisu strane, iako je defanzivac.

Usledio je šok za domaće u petom minutu zaustavnog vremena, kada su ostali bez dva boda nakon gola glavom Džona Stounsa, posle centaršuta iz kornera od strane Fila Fodena.

NESVAKIDAŠNJA KONFERENCIJA PAZARACA PRED PARTIZAN, Ljajić poručio: Ne želim da me kazne i da završim karijeru

Fudbaleri Novog Pazara sutra od 16 časova dočekuju Novi Pazar u 12. kolu Superlige, ali pred praznim tribinama. Razlog...