ZVEZDA LAKO IZGUBILA: Još jedan propust sudija u Madridu

Crvena zvezda Meridianbet poražena je na gostovanju Realu u 5. kolu Evrolige 95:72.

Upisali drugi poraz od španskih timova, nakon što je Barselona slavila u Areni.

Na meču sa Kataloncima, bilo je grešaka sudija u poslednja dva minuta meča. Sudije i zapisnički sto, pogrešili su i na sinoćnjoj utakmici.

Valter Tavares, centar Madriđana, igrao je sa pet ličnih grešaka prenosi portal Nova S. Kako navode, tokom druge četvrtine, sudija je signalizirao Tavaresov broj pa se u gužvi našao i Džanan Musa. Arbitri su upisali bosanskom internacionalcu ličnu grešku umesto Tavaresu.

Da bi, kako piše Nova S Tavares nije na 4:31 do kraja izašao iz igre nakon petog faula. Zbog greške sudija i zapisničkog stola.

TRIPL DABL JOKIĆA NEDOVOLJAN: Denver u krizi i na otvaranju sezone (VIDEO)

Denver Nagetsi, ubedljivim porazom počeli su novu sezonu NBA lige. Nekadašnji šampion, izgubio je od Oklahome 102:87 Pri kraju prve četvrtine,...