SUPERLIGA: Ubedljive pobede IMT-a i Radničkog (VIDEO)

Danas su odigrane dve utakmice 13. kola Superlige Srbije, a pobedama su se radovali IMT i Radnički iz Kragujevca.

IMT je na stadionu Voždovca sa 3-0 savladao Tekstilac iz Odžaka.

Na poluvremenu su vodili sa 1-0 golom iskusnog Alena Stevanovića u 32. minutu. 18-godišnji Miloš Jović u 61. minutu povisio je na 2-0, a konačan rezultat postavio je Nikola Glišić u 87. minutu.

Radnički je kao domaćin u Leskovcu bio još ubedljiviji i sa 4-0 pobedio Jedinstvo sa Uba.

Već na poluvremenu Kragujevčani su vodili sa 3-0, golovima Matije Gluščevića u šestom, Mehmeda Ćosića u 15. i Luke Stankovskog u 33. minutu.

Konačan rezultat postavio je Samir Zeljković u 53. minutu utakmice.

Surovo iskren odgovor Ljajića na pitanje o Partizanu koji je sve nasmejao (VIDEO)

U Partizanu su se desile velike promene i vođenje kluba preuzela je privremena uprava na čelu sa Rasimom Ljajićem....