GOSTOVANJE JUGOVIĆU: Ćirković želi nastavak pobedonosnog niza

Rukometni tim Partizana imaće gostovanje ekipi Jugovića u nastavku šampionata Srbije.

Crno-beli, ne računajući i mečeve u Evropi, imaju devet trijumfa u domaćim okvirima. Pred meč 10. kola protiv rivala u Kaću.

Idemo na tradicionalno neugodno gostovanje u Kaću. Ekipa Jugovića ima izuzetan napadački potencijal, mislim da su trenutno treći napad Super rukometne lige. Utakmice koje su gubili uvek je bilo tesno, na jednu loptu, tako da moramo biti oprezni. Ove pobedničke serije znaju da uspavaju tim. Više od dva meseca nismo izgubili meč, to zna da opije ekipu i sa puno poštovanja i opreza idemo na gostovanje u dvoranu ,,Hram“. Kvalitet je na našoj strani i ulazimo kao favoriti u ovaj duel, istakao je pred ovo gostovanje trener Partizana Đorđe Ćirković.

Crno-beli i Jugović, sastaju se večeras od 20 sati. Već sa tri dana ih očekuje evropski izazov, gde gostuju austrijskom Kremsu u trećem kolu EHF Evrokupa.

Najnovije vesti

Sudije izdale saopštenje optužujući Janakopulosa: Da li čekamo da se dogodi nešto loše da bi se nešto preduzelo?

Dosta bure je bilo tokom plej ofa Evrolige. Skoro svi klubovi su se alili na suđenje, a najlasniji je...

POVEZANE OBJAVE