Milojević pred susret sa Železničarom istakao dvojicu bivših igrača Zvezde, govorio i o derbiju i motivaciji za nastavak sezone

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju sutra od 16 časova pančevačkom Železničaru, u utakmici 25. kola Superlige.

Pred novu utakmicu neizbežan je bio osvrt Vladana Milojevića na 175. Večiti derbi u prethodnom kolu, u kom je njegova ekipa remizirala protiv Partizana.

Nama je kompletna zadnja linija nova, to su igrači debitanti. Od petorice igrača, četvorica su prvi put igrala. Nije to samo što se tiče taktičkih zahteva, tu je i do psihologije. Sve u svemu, izvršili smo analizu, pričali smo i stavili smo ad akta na tu utakmicu, ističe Milojević, koji smatra da ne manjka motivacije njegovoj ekipi.

Ne vidim zašto posle derbija ne bi našli motiv. Mi smo i derbi gledali kao i svaku utakmicu do sada. Nama je svaka naredna utakmica najteža i najbitnija, tako da, na taj način gledamo i Železničar, izjavio je trener Zvezde.

Milojević je prokomentarisao i sutrašnjeg rivala.

Železničar je jako dobra ekipa se bori za plej-of, sa dosta dobrih pojedinaca. Takođe sa iskusnim i dobrim trenerom, te ne sumnjam da će biti zahtevna utakmica sutra. Dosta dobra i kompaktna ekipa, u svakoj liniji imaju iskusnih igrača. Apostrofirao bih Milunovića, koji je komandant, znamo ga još iz Crvene zvezde. Takođe, Sanogo u veznom redu, Cvetković koji je izuzetno brz, imaju hitre igrače po bokovima… Gigić… mnogo igrača koji zavređuju pažnju, ocenio je Milojević, koji ne očekuje da će veštačka podloga biti problem.

Navikli smo već. Mnogo timova u Superligi ima veštačku podlogu, tako da je to sastavni deo fudbala.

Pratite nas na Instagramu i Facebooku

Najnovije vesti

PL: Čelsi očekivano deklasirao fenjeraša! (VIDEO)

U utorak na mečeve 27. kola Premijer lige zavesa je spuštena mečom na Stamford Bridžu u kojem je Čelsi...

POVEZANE OBJAVE